rent a car » rent a car araçları » lüks oto kiralama

Lüks oto kiralama

Lüks oto kiralama hizmetini sitemizden alabilir, uygun rent a car fiyatları ile bütcenize uygun araçları kiralayabilirsiniz. Aşağıdaki lüks otolardan istediğiniz aracı anında kiralayabilir, konforu ve lüksü istediğiniz gibi yaşayabilirsiniz. Hayallerinizi Ertelemeyin..

Lüks oto kiralama » Audi Q7 kiralama

lüks oto kiralama
lüks oto kiralama = 7 = 3   Yakıt = Benzin
= = 2   Vites = Otomatik
lüks oto kiralama = 5 Full =        

Lüks oto kiralama seçeneklerimiz arasında en üst seviyelerde olan Audi q7 kiralama 7 yolcu, 3 büyük bagaj ve 2 küçük bagaj kapasitelidir. 5 kapılı olan bu lüks aracımız benzinli ve otomatik viteslidir. Ayrıca donanımda full olan bu aracımız tarafımızdan sizlere lüks oto kiralama keyfini yaşatmak için oldukça uygun fiyatlarda lüks oto kiralama seçenekleri hizmetine sunulmuştur.

Audi q7 kiralama hakkında bilgi

25 yıldır otomobilleri için quattroyu üreten audi, rent a car firmaları için de Audi Q7'yi üretti. 7 koltuklu Audi q7, quattro çekiş gücüne sahiptir. Her türlü yol koşuluna uygun sürüş keyfi veren audi q7 yüksek perfformanslı bir spor araçtır.

Audi q7 ilham verici tasarımı ve güclü bir görünümü ile rent a car firmalarının gözdesi olmuştur. Karayollarındaki, arazilerdeki üstün yol tutuş Audi q7 de en üst seviyelere çıkmıştır.


Lüks oto kiralama » Mercedes s320 kiralama

lüks oto kiralama
lüks oto kiralama = 5 = 3   Yakıt = Dizel
= = 4   Vites = Manuel
lüks oto kiralama = 5 Full =        

Lüks oto kiralama seçeneklerimiz arasında en üst seviyelerde olan Mercedes s320 kiralama 5 yolcu, 3 büyük bagaj ve 4 küçük bagaj kapasitelidir. 5 kapılı olan bu lüks aracımız dizel ve manuel viteslidir. Ayrıca donanımda full olan bu aracımız tarafımızdan sizlere lüks oto kiralama keyfini yaşatmak için oldukça uygun fiyatlarda lüks oto kiralama seçenekleri hizmetine sunulmuştur.


Lüks oto kiralama » Bmw 520 kiralama

lüks oto kiralama
lüks oto kiralama = 5 = 2   Yakıt = Dizel
= = 2   Vites = Otomatik
lüks oto kiralama = 5 Full =        

Lüks oto kiralama seçeneklerimiz arasında olan Bmw 520 kiralama 5 yolcu, 2 büyük bagaj ve 2 küçük bagaj kapasitelidir. 5 kapılı olan bu lüks aracımız dizel ve otomatik viteslidir. Ayrıca donanımda full olan bu aracımız tarafımızdan sizlere lüks oto kiralama keyfini yaşatmak için oldukça uygun fiyatlarda lüks oto kiralama seçenekleri hizmetine sunulmuştur.

Bmw 520 kiralama hakkında bilgi

Bmw 520 kiralama seçeneğini neden düşünmelisiniz? Yaratıcı yürüyen aksam teknolojisiyle yüksek emniyet. Bmw 5 serisindeki otomatik denge kontrol sistemi arka tekerleklerin boşa dönmesini engeller böylece bmw 520 mümkün olan en yüksek yol tutuşunu sağlar. Bir tekerler boşa dönmek üzere olduğunda örneğin virajlarda emniyet sistemi gücü düşürür bu durum önlenemezse boşta kalan tekerlekler frenlenir.

Bmw 5 serisinde bu durumdan kurtulana kadar tekerlekler frenden kurtulmaz. Karda yol tutuşu gibi durumlarda bu güvenlik iptal edilerek kardan çıkılabilir. Bmw 520 kiralamada Dinamik Denge Kontrolü Adından da anlaşılacağı gibi yüksek emniyet sağlayan bu seçenek bmw 5 serisi otomobilde savrulmayı önceden algılayarak motora müdehale eder ve gerektiğinde birkaç salise içerisinde frenleri ayarlayarak savrulmayı önler. Tabii bu durum dahi fizik kurallarının üstesinden gelemez onun için sürücüler savrulmaya kartşı her zaman dikkatli olmalıdır.

Bmw 520 kiralamada dinamik fren kontrolü Fren mesafesini otomatik sensörler sayesinde kısaltan sistemdir. Bmw 520 de bu sistem frene tam basılamama durumununda sensörler sayesinde frene basma hızını algılayarak gerekli fren mesafesini ayarlar. Bmw 520 kiralama da fren kaliperleri Bu sistem bmw 5 serisine yeni eklenmiş bir sistemdir ve fren balatalarınızın aşınma sınırını size bir ışık ile bildirir


Lüks oto kiralama » Porsche cayenne kiralama

lüks oto kiralama
lüks oto kiralama = 5 = 2   Yakıt = Benzin
= = 3   Vites = Otomatik
lüks oto kiralama = 5 Full =        

Lüks oto kiralama seçeneklerimiz arasında en üst seviyelerde olan Porsche cayenne kiralama 5 yolcu, 2 büyük bagaj ve 3 küçük bagaj kapasitelidir. 5 kapılı olan bu lüks aracımız benzinli ve otomatik viteslidir. Ayrıca donanımda full olan bu aracımız tarafımızdan sizlere lüks oto kiralama keyfini yaşatmak için oldukça uygun fiyatlarda lüks oto kiralama seçenekleri hizmetine sunulmuştur.


Lüks oto kiralama » Range rover sport kiralama

lüks oto kiralama
lüks oto kiralama = 5 = 3   Yakıt = Dizel
= = 3   Vites = Otomatik
lüks oto kiralama = 5 Full =        

Lüks oto kiralama seçeneklerimiz arasında en üst seviyelerde olan Range rover sport kiralama 5 yolcu, 3 büyük bagaj ve 3 küçük bagaj kapasitelidir. 5 kapılı olan bu lüks aracımız dizel ve otomatik viteslidir. Ayrıca donanımda full olan bu aracımız tarafımızdan sizlere lüks oto kiralama keyfini yaşatmak için oldukça uygun fiyatlarda lüks oto kiralama seçenekleri hizmetine sunulmuştur.


Lüks oto kiralama » Range rover vogue kiralama

lüks oto kiralama
lüks oto kiralama = 5 = 3   Yakıt = Dizel
= = 3   Vites = Otomatik
lüks oto kiralama = 5 Full =        

Lüks oto kiralama seçeneklerimiz arasında en üst seviyelerde olan Range rover vogue kiralama 5 yolcu, 3 büyük bagaj ve 3 küçük bagaj kapasitelidir. 5 kapılı olan bu lüks aracımız dizel ve otomatik viteslidir. Ayrıca donanımda full olan bu aracımız tarafımızdan sizlere lüks oto kiralama keyfini yaşatmak için oldukça uygun fiyatlarda lüks oto kiralama seçenekleri hizmetine sunulmuştur.


Lüks oto kiralama » Ferrari f430 kiralama

lüks oto kiralama
lüks oto kiralama = 2 = 1   Yakıt = Benzin
= = 1        
lüks oto kiralama = 2 Full =        

Lüks oto kiralama seçeneklerimiz arasında en üst seviyede olan Ferrari f430 kiralama 2 yolcu, 1 büyük bagaj ve 1 küçük bagaj kapasitelidir. 2 kapılı olan bu lüks aracımız benzinlidir. Ayrıca donanımda full olan bu aracımız tarafımızdan sizlere hayallerinizdeki lüks oto kiralama keyfini yaşatmak için lüks oto kiralama seçenekleri arasında hizmetinize sunulmuştur.

Ferrari f430 kiralama fiyatları konusunda lütfen bizimle iletişime geçiniz.Lüks oto kiralama anahtar kelimerleri»

lüks oto kiralama, lüks oto kiralama fiyatları, kiralık lüks otolar, lüks oto kiralama, lüks oto, lüks oto kiralama, ucuz lüks oto kiralama, lüks oto kiralama, lüks araç kiralama, kiralık lüks araçlar, lüks araç kiralama fiyatları, günlük lüks oto kiralama, lüx oto kiralamak.