rent a car » rent a car araçları » Vip minibüs kiralama

Vip minibüs kiralama, kiralık vip minibüs

Vip minibüs kiralama hizmetini sitemizden alabilir, uygun rent a car fiyatları ile bütcenize uygun vip minibüs kiralama hizmetini kiralayabilirsiniz. Aşağıdaki vip minibüs kiralama otolarındandan istediğiniz aracı anında kiralayabilirsiniz.

Vip minibüs kiralama » Mercedes vito kiralama

rent a car
rent a car = 7 = 2   Yakıt = Dizel
vip minibüs kiralama = vip minibüs kiralama = 3   Vites = Auto/Manuel
rent a car = 3 Full = vip minibüs kiralama        

Vip minibüs seçeneklerimiz arasında üst seviyelerde olan Mercedes vito kiralama 7 yolcu, 2 büyük bagaj ve 3 küçük bagaj kapasitelidir. 3 kapılı olan bu vip minübüs kiralama aracımız, dizel ve manuel veya otomatik viteslidir. Ayrıca donanımda full olan bu aracımız tarafımızdan sizlere vip minibüs kiralama keyfini yaşatmak için oldukça uygun fiyatlarda vip minibüs kiralama seçenekleri hizmetine sunulmuştur.


Vip minibüs kiralama » Volkswagen transporter kiralama

rent a car
rent a car = 7 = 2   Yakıt = Dizel
vip minibüs kiralama = vip minibüs kiralama = 3   Vites = Manuel
rent a car = 3 Full = vip minibüs kiralama        

Vip minbüs kiralama seçeneklerimiz arasında en üst seviyelerde olan Volkswagen transporter kiralama 7 yolcu, 2 büyük bagaj ve 3 küçük bagaj kapasitelidir. 3 kapılı olan bu vip minibüs kiralama aracımız dizel ve manuel viteslidir. Ayrıca donanımda full olan bu aracımız tarafımızdan sizlere vip minibüs kiralama keyfini yaşatmak için oldukça uygun fiyatlarda vip minibüs kiralama seçenekleri hizmetine sunulmuştur.


Vip minibüs kiralama » Mercedes sprinter kiralama

rent a car
rent a car = 9 = 3   Yakıt = Dizel
vip minibüs kiralama = vip minibüs kiralama = 2   Vites = Otomatik
rent a car = 3 Full = vip minibüs kiralama        

Vip minibüs kiralama seçeneklerimiz arasında olan Mercedes sprinter kiralama 9 yolcu, 3 büyük bagaj ve 2 küçük bagaj kapasitelidir. 3 kapılı olan bu vip minübüs kiralama aracımız dizel ve otomatik viteslidir. Ayrıca donanımda full olan bu aracımız tarafımızdan sizlere mercedes sprinter kiralama keyfini yaşatmak için oldukça uygun fiyatlarda vip minibüs kiralama seçenekleri hizmetine sunulmuştur.